Aziz Yıldırım-Ali Koç düellosu: Tarihi canlı yayında neler oluyor

Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, HaberTürk kanalında canlı yayında karşı karşıya geldi.

23:15Aziz Yıldırım – Ali Koç düellosu başladı

Fenerbahçe Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul’a kitlenirken, tarihi bir seçim için geri sayıma geçildi. Ülker Stadyumu’nda seçim öncesi 6 yıl sonra karşı karşıya gelen mevcut başkan Ali Koç ve eski başkan Aziz Yıldırım bu kez canlı yayında karşı karşıya geleceklerini açıkladı.

ALİ KOÇ’TAN CANLI YAYIN TEKLİFİ GELMİŞTİ

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, başkan adayı Aziz Yıldırım’a daha önce yaptığı canlı yayın teklifini bugün kongrede yinelemiş “Ayrılış şekline içim acıdı. Basın açıklaması yapılmış, onların iddialarının hepsi boş. Sayın başkan çok geç değil, saat 5’e geliyor, haydi bu akşam çıkalım televizyona… Tarihte son kez bu teklifi yapıyorum; istiyorsanız istediğiniz yerde buluşalım ve konuşalım” demişti.

Fenerbahçe’nin tarihi kongresi: Ali Koç ve Aziz Yıldırım’ın başkanlık yarışıSpor

AZİZ YILDIRIM KABUL ETTİ

Aziz Yıldırım yaptığı açıklamada, “Sayın Başkan Ali Koç’u aradım. Kendisinin seçeceği bir ulusal kanalda, baş başa, moderatörsüz bir şekilde kendisiyle konuşabileceğimizi ilettim. Kendisinin seçeceği ulusal bir kanalda bu akşam canlı yayına çıkacağız” dedi.

YANIT BEKLİYOR

Aziz Yıldırım’ın yönetim kurulu aday listesinde yer alan Mahmut Uslu “Aziz Bey, televizyona çıkma konusunda Ali Bey’in yanıtını bekliyor” dedi.

Sports Digitale’nin haberine göre Aziz Yıldırım ve Ali Koç, 23:00’de canlı yayına çıkma kararı aldı. Aziz Yıldırım ve Ali Koç’un Haberturk canlı yayınında karşı karşıya geleceğini öğrenildi. Canlı yayını Mehmet Akif Ersoy’un yöneteceği öğrenildi.

MODERATÖR DEĞİŞTİ

Aziz Yıldırım’ın talebi üzerine programın moderatörü değişti. ı Mehmet Akif Ersoy yerine Ahmet Selim Kul moderatör koltuğunda oturacak.

NOW TV’DEN AZİZ YILDIRIM-ALİ KOÇ YAYINI AÇIKLAMASI

NOW TV Aziz Yıldırım ve Ali Koç’un karşı karşıya geleceği yayını için açıklama yaptı. Açıklamada, “Taraflar moderatör istemedi. Ardından ‘Moderatör olsun ama soru sormasın’ denildi. NOW TV Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk teklifi kabul etmedi ve yayın iptal oldu” denildi.

CANLI YAYIN İÇİN YOLA ÇIKTI

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve başkan adayı Aziz Yıldırım, canlı yayın için stüdyoya doğru yola çıktı.

Ali Koç Habertürk’e giriş yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x