48 yıl aynı yastığa baş koymuşlardı! Erkan Yolaç’tan 17 gün sonra eşi Asuman Yolaç vefat etti

TRT’de yayınlanan ‘Evet-Hayır Yarışması’nın sunucusu olarak hafızalara kazınan, TGRT kanalında ‘Erkan Yolaç Show’ adlı eğlence programı yapan Erkan Yolaç, 16 Mayıs günü tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti.

Yolaç’ın vefatına yönelik yapılan açıklamada şu ifadeler kullanılmıştı:

Solunum sıkıntısı nedeni ile hastanemize başvurmuş olan değerli televizyoncu Erkan Yolaç’ın tedavisi multidisipliner yaklaşım ile sürdürülmüştür. Uzun süredir yoğun bakım ünitesinde tedavi altında olan hastamız maalesef çoklu organ yetmezliği nedeniyle 16 Mayıs 2024 akşamı saat 21.00’de vefat etmistir. Kendisine rahmet, kederli ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı dileriz.

Tedavi gördüğü hastanede 16 Mayıs Perşembe günü hayatını kaybeden sunucu Erkan Yolaç için Barbaros Hayrettin Paşa Camii’nde cenaze töreni yapılmıştı.

Sevilen isim, törenin ardından Yolaç’ın cenazesi Zekeriyaköy Mezarlığı’nda toprağa verilmişti.

17 GÜN SONRA BİR ACI HABER DAHA

Erkan Yolaç’ın kaybının ardından sadece 17 gün sonra eşi Asuman Tuğberk Yolaç’ın vefat haberi geldi. Yolaç Ailesi acı haberi yaptıkları basın açıklaması ile duyurdu:

1970 Türkiye Güzellik kraliçesi Erkan Yolaç’ın eşi Asuman Tuğberk Yolaç, 2 Haziran Pazar günü hayatını kaybetti. 1970 yılında Türkiye 1970 yılında Türkiye Güzeli seçildikten sonra mankenlik, ve kadın giyim üzerine modacı olarak kariyerine devam eden Asuman Tuğberk Yolaç, 1976 yılında evlendiği eşi Erkan Yolaç ile birlikte Yolaç AŞ’yi kurdu. Aynı zamanda uzun yıllar Erkan Yolaç Show’un yapımcılığını üstlendi. Yolaç’ın cenazesi 4 Haziran Salı günü Levent Barbaros Hayrettin Paşa Camii’nde kılinacak öğle namazım müteakip defnedilecektir. Kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x